Kategorie: Blackovy trable

3. Nepříčetný

Rubrika: Blackovy trable
Fandom: Harry Potter
Žánr: slash, smut
Omezení: 18+
Pár: Sirius Black/Severus Snape
Ve skupině Potterslash trochu jinak na Facebooku jsem zadala hru na téma podle věty z knihy. Úkolem bylo shrnout obecně nějaký příběh, který věta čtenáři evokuje, nebo se rovnou pustit do krátkého příběhu/scény.

ÚKOL:Vezměte si do ruky Prince dvojí krve, otevřete knihu na náhodné dvojstraně a na sudé straně píchněte prstem někam doprostřed obsahu - použijte větu, do níž se váš prst trefil.
ZADÁNÍ: Pospíchal vylidněnými chodbami; prakticky celá škola byla venku a všichni už buď seděli na stadionu, nebo k němu právě mířili. | HP6 – str. 338

 

 

 

Pospíchal vylidněnými chodbami; prakticky celá škola byla venku a všichni už buď seděli na stadionu, nebo k němu právě mířili.

Remus a Petr už na něj čekali na tribuně, zatímco se James převlíkal do famfrpálového hábitu. Na dnešní zápas se Zmijozelem se prakticky těšil každý. To jen on, Sirius Black, si musel naléhavě odskočit s trapnou výmluvou na jazyku. Začínal být nepříčetný.

Zhluboka vydechl, aby zpracoval celé sobotní dopoledne a za víčky se mu zrekapitulovaly záblesky, o které tolik nestál.

 

 

Sedět na prdeli a zírat na Srabuse, jak si brkem hladí kontury čelisti, bylo utrpení. Tohle gesto by tomu zmetkovi měli zakázat. Nebo možná Blackovi myslet. Stejně zrovna nemyslel mozkem.

Nepohodlně si poposedl na místě, jakmile ucítil, že mu byly kalhoty těsné. Zase. Snape prostě jen psal pitomej úkol a Sirius měl chuť přeskočit tu řadu stolů a přímo na místě ho celého pozřít. Vychutnat si ho.

Začínal to být zatracenej problém, protože stačilo, aby byl Srábek ve stejné místnosti, a on se nedokázal na nic jiného soustředit. A ten prevít protivná si ho ke všemu vůbec nevšímal! To ho ani trochu ta jejich eskapáda nepoznamenala? Copak to nestálo za nic? Holky o něm říkaly, že je to s ním parádní jízda. Že je zkušenej a všímavej milenec, znal různý techniky a ničeho se nezalekl. Sex s ním byl přece nezapomenutelný zážitek. Nebo si to Snape nemyslel? Proč si to sakra nemyslel?

Od toho jejich dostaveníčka, které Blackovu zvědavost akorát ještě víc nakrmilo, než ukojilo, Severus dělal, jako by byl Tichošlápek vzduch. Spíš ani to ne. Vzduch totiž člověk potřeboval k existenci, ale on nebyl pro něj ani to.

Promnul si prsty v dlaních nejméně třikrát, než se donutil sklopit pohled k eseji a rozkázat myšlenkám, aby si daly pohov. Noha pod stolem se mu samovolně rozkmitala. Snape a to jeho péro. Brk! Ne péro, myslel brk!

Jaký by to asi bylo, kdyby mu pérem smyslně přejížděl po čelisti?

Svatý Merline, ty to vidíš. Fakt nemůže pro Křiklana napsat aspoň esej, aniž by si u toho představoval Srabusovo úžasný vybavení? Nikdy by nehádal, že dokáže být tolik fixovaný na mužský nádobíčko. Donedávna ani netušil, že by byl vůbec na kluky. Ke všemu na ty ošklivější.

A co se stane zítra? Začne Srabusovi psát poezii? Založí mu vlastní kult a náboženství?

Promnul si dlaní obličej a frustrovaně zasténal. Měl by si rychle najít holku. Za tyhle pochybný nápady stejně může jenom jeho abstinence. Stačilo by svolné teplé tělo, vypustit páru a všechno bude zase jako dřív

 

 

Trudná realita udeřila, když znovu rozevřel oči. Nemohl jít na školní stadion s erekcí, která by dokázala sekat dříví svižným pohybem. Zejména když tam bude Srabus. S nosem zavrtaným do tý svojí zelený šály a s ošlehanými narůžovělými tvářemi, kolem kterých mu ve větru budou plát neposedné vlasy. A bude u toho vypadat tak sexy a nedostupně.
U prokletých skvorejšů. Zalezl do kabinky v umývárně, obemkl se dlaní po objemu a dal průchod frustraci.


Vydáno: 15.3.2023 0:03 | 
Přečteno: 119x | 
Autor: Blanch
 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Nejnovější komentáře
Je to v pořádku - Pardon,... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 14.9.2023 21:23
Je to v pořádku - Tak to ... Zaslal/a: Ester  •  Čas: 14.9.2023 20:37
1. A jako Azkaban - Zdravím... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 10.5.2023 23:21
1. A jako Azkaban - Po něja... Zaslal/a: Kleo  •  Čas: 6.5.2023 13:45
17. kapitola - Snídaně u pottera - Vím, že... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 17.4.2023 19:24
17. kapitola - Snídaně u pottera - Mrzí mě... Zaslal/a: spaceyfan  •  Čas: 17.4.2023 18:54

Více komentářů...Statistiky se započítávají zhruba od roku 2011.Pokud chcete, aby vám chodily novinky webu na e-mail, přihlašte se k odběru!
Stačí zadat pouze adresu.


Jméno
Text
icon Díky za upozornění. Ono to bylo blbě úplně všude :)
Zdravím, na stránce UI v kategorii Galerie je špatně zadaný odkaz na Deviantart (místo .com je v odkazu .cz.) :D
my chceme Pretty woman, prosím prosím
Ahoj, kdy zase bude novy dil Pretty woman?
icon Pardon, ja opravdu netouzim po tom, aby to nekdo cetl v tyhle forme :)
No taaak, to mi nemůžeš udělat :( Zbývá mi pár kapitol :(
Já si před chvílí říkala že jsi to nejspíš smazala, protože mi to nešlo zobrazit...
icon No, ono to tam hlavne cele neni, ja to tusim skryla, aby to nikdo necetl :D
Nejde o nic, co by bylo nesnesitelné nebo iritující. Takže pohoda :) :D
icon Ten blogovy nedoporucuji cist, je tam hromada chyb, silena stylistika :D, ale chapu, ze clovek to skrze zvedavost kolikrat ignoruje.
Tak jsem hledala hlouběji a našla tvůj blog, kde to všechno máš. Opravdu moc děkuji za kvalitně propracovaný příběh.
To naprosto chápu. Navíc, nemohla jsem kvůli tomu spát, protože jsem byla hrozně zvědavá...
icon se vratim za tyden z dovolene. Takze proto dokoncena, ale trinactkou to nekonci.
icon Linn: i kdyz ti to ukouslo konec komentare, chapu, kam smerujes. PW je povidka, co jsem dopsala pred lety, ma 68 kapitol. Nevlozila jsem vsechny, protoze jsem se rozhodla udelat korekturu a beta-read. Mam v planu denne vlozit aspon jeden dil, jakmile s...
icon Domco, Emalion, Ginger: mockrat dekuji. Ruby: jeste nevim, WP pro me neni stezejni a beru ho spis jako ulet.
Zdravím. Měla bych dotaz, který se týká tvého příběhu "Pretty Woman". Když jsem ji četla na Wattpadu, úplně mi vyrazila dech... Ale, jelikož mi přišla nedokončená, podívala jsem se na tvoje stránky, jestli tady je příběh dokončený. U statusu je přímo n...
Muzu se zeptat? Pridas vsechny povidky i na wattpad? Divala jsem se, ze tu mas i nejake, co jsem jeste necetla a na wp si je muzu pridat do knihovny. Diky za odpoved. Mej se krasne.
Design vytvořila Blanch © 2002 - 2023