Kategorie: Drabble a kraťasy

Co si počít bez Hagrida?

Rubrika: Drabble a kraťasy Harry Potter
Ve skupině Potterslash trochu jinak na Facebooku jsem zadala hru na téma podle věty z knihy. Úkolem bylo shrnout obecně nějaký příběh, který věta čtenáři evokuje, nebo se rovnou pustit do krátkého příběhu/scény. Důležité bylo vybrat si raritní pár.
ÚKOL: Vzít do ruky Relikvie smrti, otevřít knihu na náhodné dvojstraně a na sudé stránce vybrat předposlední větu/souvětí na konci. Větu použít jako téma k sepsání krátké scény, v níž budou figurovat netradiční postavy v milostném vztahu.
ZADÁNÍ: „Před pouhými několika hodinami jsme se také doslechli, že Rubeus Hagrid -" všichni tři při zaznění Hagridova jména vyjekli, takže jim málem unikl zbytek věty, „známý šafář bradavické školy, jen o vlásek unikl zatčení na bradavických školních pozemcích, kde údajně ve své hájence pořádal mítink na podporu Harryho Pottera." | strana 374
Fandom: Harry Potter
Žánr: slash, crack, humor, femslash, smut?
Omezení: 18+ (nepřímý popis sexuálních praktik)
Pár: tak nějak všichni se všema :D

 

 

 

„Před pouhými několika hodinami jsme se také doslechli, že Rubeus Hagrid -" všichni tři při zaznění Hagridova jména vyjekli, takže jim málem unikl zbytek věty, „známý šafář bradavické školy, jen o vlásek unikl zatčení na bradavických školních pozemcích, kde údajně ve své hájence pořádal mítink na podporu Harryho Pottera."
Trio se po sobě podívalo. V očích Hermiony se zablýskala upřímná lítost a Ron si zklamaně povzdychl. Harry sám nakrčil naštvaně obočí. Nebylo to fér. Hagrid si prostě jen rád užíval a jeho swingers párty byly proslulé a fenomenální. Mítink. Tak tomu vždycky říkali. Kdo měl vědět, že je zakázané bičovat v masce sotva zletilé studenty, zatímco měl od Brumbála souhlasné mrknutí. Nebo věšet kohokoliv hlavou dolů za palce s připraveným penisem v ruce. To nebyl trest, ale odměna. Dokud Harry neviděl nadšeného Seamusem se školníkem Filchem, nevěřil by, že je to vůbec možné.

Pravdou bylo, že Harry byl do Hagridovy hájenky opakovaně pozvaný taky a pokaždé si z místa činu odnesl nový netradiční zážitek. Jako třeba ten večer s Marcusem Flintem a asi tunou roztaveného vosku, nebo obzvlášť tu noc, kdy neodmítl pozvání ani kentaur Firenze. Tehdy poprvé mladík pochopil, co ustálený pojem na koníčka vlastně znamená.

Hermiona si otřela oči. Ron ji objal v chápavém gestu. Harry věděl, o co přicházejí. Hermionina BDSM setkání s madam Hoochovou se jí vryla příslovečně pod kůži, zatímco Ronovy orgie s Blaisem Zabinim a Pansy Parkinsonovou mu vynesly nejeden uspokojivý orgasmus a jizvu od podpatku.

Bez Hagridovy přítomnosti a vedení neměla celá akce smysl. Ale Potter věřil, že se brzy vrátí. Ostatně Lucius Malfoy – Hagridův tajný milenec – měl školní radu pod palcem, nepotrvá to dlouho a všichni se zase setkají u vrcholu.


Vydáno: 15.5.2022 17:14 | 
Přečteno: 340x | 
Autor: Blanch
 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Nejnovější komentáře
Část třetí - Wow, mo... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 6.11.2023 15:51
Část třetí - Pane bo... Zaslal/a: Dejna  •  Čas: 23.10.2023 21:58
Je to v pořádku - Pardon,... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 14.9.2023 21:23
Je to v pořádku - Tak to ... Zaslal/a: Ester  •  Čas: 14.9.2023 20:37
1. A jako Azkaban - Zdravím... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 10.5.2023 23:21
1. A jako Azkaban - Po něja... Zaslal/a: Kleo  •  Čas: 6.5.2023 13:45

Více komentářů...Statistiky se započítávají zhruba od roku 2011.Pokud chcete, aby vám chodily novinky webu na e-mail, přihlašte se k odběru!
Stačí zadat pouze adresu.


Jméno
Text
icon Díky za upozornění. Ono to bylo blbě úplně všude :)
Zdravím, na stránce UI v kategorii Galerie je špatně zadaný odkaz na Deviantart (místo .com je v odkazu .cz.) :D
my chceme Pretty woman, prosím prosím
Ahoj, kdy zase bude novy dil Pretty woman?
icon Pardon, ja opravdu netouzim po tom, aby to nekdo cetl v tyhle forme :)
No taaak, to mi nemůžeš udělat :( Zbývá mi pár kapitol :(
Já si před chvílí říkala že jsi to nejspíš smazala, protože mi to nešlo zobrazit...
icon No, ono to tam hlavne cele neni, ja to tusim skryla, aby to nikdo necetl :D
Nejde o nic, co by bylo nesnesitelné nebo iritující. Takže pohoda :) :D
icon Ten blogovy nedoporucuji cist, je tam hromada chyb, silena stylistika :D, ale chapu, ze clovek to skrze zvedavost kolikrat ignoruje.
Tak jsem hledala hlouběji a našla tvůj blog, kde to všechno máš. Opravdu moc děkuji za kvalitně propracovaný příběh.
To naprosto chápu. Navíc, nemohla jsem kvůli tomu spát, protože jsem byla hrozně zvědavá...
icon se vratim za tyden z dovolene. Takze proto dokoncena, ale trinactkou to nekonci.
icon Linn: i kdyz ti to ukouslo konec komentare, chapu, kam smerujes. PW je povidka, co jsem dopsala pred lety, ma 68 kapitol. Nevlozila jsem vsechny, protoze jsem se rozhodla udelat korekturu a beta-read. Mam v planu denne vlozit aspon jeden dil, jakmile s...
icon Domco, Emalion, Ginger: mockrat dekuji. Ruby: jeste nevim, WP pro me neni stezejni a beru ho spis jako ulet.
Zdravím. Měla bych dotaz, který se týká tvého příběhu "Pretty Woman". Když jsem ji četla na Wattpadu, úplně mi vyrazila dech... Ale, jelikož mi přišla nedokončená, podívala jsem se na tvoje stránky, jestli tady je příběh dokončený. U statusu je přímo n...
Muzu se zeptat? Pridas vsechny povidky i na wattpad? Divala jsem se, ze tu mas i nejake, co jsem jeste necetla a na wp si je muzu pridat do knihovny. Diky za odpoved. Mej se krasne.
Design vytvořila Blanch © 2002 - 2023