Kategorie: Pretty woman

58. Prostě padesát osm

Fandom: Harry Potter
Rubrika: Pretty woman
Omezení: 18+ Hl. postavy: Harry Potter, Draco Malfoy, Remus Lupin, Severus Snape,Sirius Black, Charlie Weasley aj.
Páry: Harry Potter/Draco Malfoy, Severus Snape/Remus Lupin, Sirius Black/Charlie Weasley aj.
Žánr: smut, slash, romantika

 

 

 

Na Harryho divoce útočily rty Draca Malfoye. Ležel přimknutý tělem druhého mladíka k posteli a sotva se mohl hýbat. Situace se odehrála tak rychle, že jeho mozek nestačil přijmout impulzy, které by mu radily, že s tím má přestat, protože všechno to bylo nějaké zmatené a nevysvětlené. Ale namísto toho si nechal slíbávat protest z úst a na oplátku líbal i on.

 

Pohled na mužské tělo se Dracovi nikdy dřív nezdál přitažlivý, ale jako by fakt, že tohle, které se kroutilo pod ním, patřilo zrovna Harrymu, měnil veškerá jeho přesvědčení a v prvé řadě i sexualitu, jak se zdálo.

Nikdy dřív v životě by ho totiž ani nenapadlo, že by se mu mužská anatomie mohla kdy zdát fyzicky přitažlivá. Ale Potter z nějakého důvodu byl. A pravděpodobně to ani tak nesouviselo s fyzickou podstatou jeho existence jako spíš s tím, o koho se jednalo.

 

Když Harrymu začal svlékat první vrstvy oblečení a jeho zelené oči se na něj zarytě s touhou zadívaly, tak mu z nějakého popudu připadalo, že je až nenormálně přitažlivý i bez všech těch ženských křivek. Potter! Ne Evansová, ale Potter. S tím, jaký teď byl.

 

Krk, který líbal, byl stejně hladký jako ten, který měla Evansová předtím. Ta vůně kůže byla pořád stejně omamná, i když možná zemitější a rysy ve tváři, byť trochu zhrublé, stále patřily stejné osobě. I když už to dávno nebyla ona, ale on.

Za pochodu si v myšlenkách přehrával, co by měl asi dělat. Myslel hlavně na to, co dělá dobře jemu, když je vzrušený a toho se taky držel. Nikdy dřív ještě neuspokojoval žádného chlapa, ale v čem by se to vlastně mělo lišit? A je vůbec schopný zajít tak daleko?

Evidentně byl. Rozpačitě si prohlížel každý kout a záhyb Harryho kůže, ale neshledával to vůbec neatraktivním a tím víc překvapoval sám sebe, čím víc si uvědomoval, že to hrozně chce. Nechce sex samotný. Chce sex s ním a s nikým jiným. To sebepoznání nebylo až tak překvapující, jak by si býval myslel, ale i tak s ním trochu pohnulo.

Snažil se nedávat svou nervozitu najevo. Nechal se ovládat instinkty, které mu radily, co dělat. A podle mělkého vzdychání mladíka pod ním mu radily dobře.

Harry mlčel, vůbec se k situaci nevyjadřoval, neboť tušil, že jakmile něco udělá nebo řekne a přeruší tak Drakovu snahu vybičovat situaci až do samotné extáze, že tím okamžik navždy zničí. A on nechtěl, aby tento moment byl někým či něčím přerušen, aby si to Zmijozel rozmyslel. Chtěl, aby to trvalo věčnost. Nechal ho, aby sis s ním dělal, co jen bude chtít, i když to nedávalo smysl.

 

Skrz pootevřené okno foukal letmý vítr. Dracův jazyk, který za sebou na Harryho holé hrudi zanechával mokrou cestu, byl velmi vytrvalý a neodbytný. A Harry cítil, jak ty mokré cestičky pod tíhou podzimního vánku zasychají a vyvolávají na kůži zimomřivost. Stejně tak i dotek sametového jazyka.

Bledé ruce na opálené pleti vytvářely svůdný kontrast. Kůže pod Dracovými prsty byla citlivá na dotek. Při každém pohlazení z Harryho úst pronikl tichý sten. A čím níž klesal rukou, tím výraznější byl. To Draca ponoukalo k mnohem vášnivějším výkonům, a když už se prodral za hranice Harryho spodního prádla, ani na chvilku se nepozastavil nad tím, co vlastně dělá a po hlavě se vrhl do nepoznaných výšin rozkoše.

Když Harryho špičku penisu ovál chladný vzduch, černovlasý mladík otevřel oči a podíval se dolů do klína. A tam spatřil jedinečný výjev. Draca Malfoye, jak se k němu sklání a chystá se do úst vzít jeho vzrušený penis.

 

Zprvu jen tak opatrně jazykem přejel po štěrbině, aby okusil, co ho vlastně čeká. Ale jakmile zjistil, že to není tak nepatřičné, jak by se mu v minulosti zdálo, nenechal se situací pobízet víc a rty políbil celou špičku. Poté je otevřel a nechal část Harryho délky vklouznout do horké vlhkosti vlastních úst. Hlasitý sten ho jen nabudil, aby pokračoval dál. Jemně ho pokoušel, lascivně sál, vsunoval hluboko do hrdla, aby ho zase zpět vysunul ze rtů, zatímco cítil, jak jemu samotnému se v klíně probouzí vzrušení. Celou tuto techniku opakoval dokola, protože z pravidelných stenů vycítil, že má efektivní účinek.

Několik minut se opájel pocitem nadvlády nad druhým tělem, až toho nakonec nechal a znovu se přesunul k Harryho rtům, které ho lačně přijímaly, jako by chtěl mladík ochutnat sám sebe.

 

Když už se zdálo, že ta vášeň začne být neúnosná, Harry chtivě Draca uchopil za teď už plně vzrušený penis a začal ho jemně třít. Nicméně Draco tohle nechtěl, a tak ho jemně odstrčil, aby si z nočního stolku mohl vyndat k jasnému účelu lektvar hutnější konzistence. Možná, že nebyl určený přímo k tomuto spojení, ale rozhodně by měl postačit.

 

Černovlasý Nebelvír sledoval, jak si jeho vyvolený nandává průzračnou hmotu na dva prsty a pomalu je sune k jeho tělu, kde si mezi půlkami našel své místo.

Nechal ho ležet na zádech a zdvihl mu nohy, opíraje je o svůj hrudník, aby měl lepší přístup.

Dotyk na jeho svěrači nebyl vysloveně nepříjemný, byl pouze nezvyklý. Ještě nikdy se ho tam nikdo nedotýkal, avšak neměnilo to nic na faktu, že Dracovy – až nezvykle v tomto ohledu zkušené – ruce se k němu uchylovaly s jemností a pečlivostí.

Když v sobě ucítil první prst, bylo to zvláštní, ale nebolelo to. Druhý prst už se ho snažil víc rozevřít a tlak na jeho pozadí začínal být mírně nepříjemný. Přesto ve chvíli, kdy do něj pronikl prst třetí a s téměř hotovou jistotou se otřel o výběžek uvnitř a před Harryho očima se tak roztančily pomyslné hvězdičky, dokázal se dokonale uvolnit a dovolil si poddávat se těm nepoznaným pocitům. Důvěřoval Dracovi, že ho nezraní. Něco uvnitř jeho hrudi mu našeptávalo, že se konečně Draco dokázal překlenout přes celý ten problém související se změnou Harryho pohlaví. Ostatně, kdyby ne, asi by se ho zrovna teď nedotýkal na místech, kam mu slunce běžně nesvítí. Takže všechno může být zase jako dřív?

To, co s ním teď právě prováděl, bylo víc než dostatečným důkazem. Ale co když je to všechno jen zvědavost? Co když to Draco jen chce zkusit, aby se přesvědčil, jestli je toho vůbec schopný?

Ne, bylo v tom něco víc. Skrz tu něhu a osobitou pečlivost vycítil, že i pro něj to znamená něco hlubšího a není to jen experiment.

Zatímco se ponořil do polemizování o Dracově motivaci, nepostřehl, že se jeho milenec pomalu dostával k hlavní události večera. Přesunul Harryho nohy ze svého hrudníku na ramena a přisunul si jeho pánev blíž k sobě.

 

O vstup se mu otřela špička penisu, která i přes mazlavou hmotu na ní, byla horká a rozhodně o něco větší, než ty tři prsty, které v těchto místech byly před chvílí. Prvotní nátlak byl trochu obtížnější, ale díky lubrikaci se Harryho svaly po chvilce uvolnily a umožnily tak přístup Dracovi do jeho těla. Pomalu do něj pronikal a zavíral přitom oči, přičemž se sám hryzal do rtu, aby mu náhodou neunikl nějaký neposlušný sten.

Harry cítil, jak ho Draco naplňuje nejen svým krví nalitým mužstvím, ale taky vlastním pocitem náklonnosti a upřímné touhy. Skoro se mu až chtělo brečet. Takovou dobu na to čekal. Takovou dobu si přál, aby se tohle stalo a teď měl pocit, že ten pocit mu v hrudi brzo exploduje, že už není schopný unést víc emocí. Že jeho pohár dávno přetekl a že už nejde cítit mnohem víc a ta supernova se brzo roztříští okolo jako ohňostroj.

 

Když se Draco do něj ponořil celý, nechal Harryho, aby si na něj chvilku zvykl. Ve stejný moment, kdy přirazil úplně, otevřel oči a podíval se dolů do těch zelených hloubek plných vzrušení. Sklonil se k němu a vsál znovu do svých jeho rty a rukou v plíživém gestu doputoval k Harryho vztyčenému penisu. Přejel přes něj navlhčenou rukou a táhl odshora dolů.

Harryho srdce se divoce rozbušilo ve zběsilém staccatu jako by se pomalu chystalo vyskočit z hrudního koše, zatímco krev v žilách nebezpečně vřela. Tělem mu projel elektrizující pocit a v ten moment se Draco jemně stáhl a znovu přirazil. Koktejl vjemů a emocí se v ten okamžik zdál být až neúnosný. Celý ten akt byl tak opojný, že Harry v tu ránu zapomněl kde je a kdo je, dokázal vnímat jen ten polibek, to, jak ho všemi možnými způsoby naplňuje a uvědomil si, že ztrácí kontrolu nad veškerým svým uvažováním.

Ve stejnou chvíli oba dva ze sebe vydali sten a bylo těžké poznat, ze kterých úst se který prodral, protože se smísily v milostný duet.

 

Čas byl nekonečný, zasekl se ve chvíli, kdy se jejich těla konečně spojila. Bylo úplně jedno, co se děje kolem, důležité bylo, že tady spolu byli oni dva a opájeli se vlastní vzájemností. Konečně spojeni tělem, ale i duší navzdory všem úskalím, kterými se museli brodit.

 

Draco vzal Harryho nohy a obmotal je kolem pasu. Nebelvír je na konci překřížil, protože cítil, jak je v nich slabý a chtěl mít pocit, že už Draco bude navždy jen jeho. Omotat se kolem jeho pasu se mu zdálo jako příhodný nápad, jak ho už nepustit.

Zaryl nehty jedné ruky do Dracovy kůže na zádech, kam si položil dlaň, když se tvrdý a žádoucí penis plavovlasého aristokrata znovu ztratil v hloubce jeho těla. Pomalým táhlým pohybem. Pak se opět vynořil, aby ten pohyb starý jako lidstvo samo zopakoval.

 

Každé hnutí se začalo zdát být těžší a těžší. Draco si slíbil, že se bude ovládat, protože moc dobře věděl, že je to Harryho poprvé – teda poprvé takto, ale vzrušení se zdálo být až příliš a jemu začalo dělat velké obtíže předsevzetí plnit.

 

„Jsi v pořádku?“ zašeptal k němu po dlouhé době mlčení Draco. „Neublížil jsem ti?“

„Jsem v pořádku. Můžeš pokračovat… Přitlač…“

„Víš, co mi tu navrhuješ, Po-Harry? Pokud přitlačím ještě víc, tak už se neovládnu. Ztratím kontrolu…“

„Chci, abys ztratil kontrolu, Draco. Chci se zítra ráno vzbudit a vědět, že se mi to nezdálo. Chci, aby sis mě vzal, abys ztratil zábrany. Aby ses mi otevřel.“

Draco prudce přirazil a s tím pohybem s přesností trefil nebelvírovu prostatu. Harry zavzdychal a prohnul se v zádech, maje duhovky naprosto rozšířené vzrušením.

Podíval se na něj a dodal: „Neublížíš mi. Chci, aby sis mě vzal divoce a nekompromisně, jako bych ti patřil."

„Ty mi zatraceně patříš,“ zavrčel Malfoy a pokud to bylo vůbec možné, při tom prohlášení ještě víc ztvrdnu, jeden křivý úsměv poté už do těla pod sebou znovu prudce a zběsile přirazil. K čertu s ovládáním.

„Ano,“ procedil Harry nadšeně, když Draco doslova s jeho tělem zatřásl, postel se otřásla s nimi. „Přidej… Víc, chci mnohem víc…“

A o co si řekl, to dostal. Draco už nehleděl na opatrnost. Nehleděl na něhu a lehké zacházení. Jak mu jeho přirozenost našeptávala, tak se nechal ovládnout pudy s jasným cílem prošukat se naprostou extází. Choval se jako majetnické zvíře. Držel pevně Harryho za nohy a v pravidelných tvrdých tenzích přirážel přímo do toho uzlíčku nervů. Harry si na ten pocit zvykl rychle a netrvalo to dlouho a jeho steny začínaly být hlubší, žádostivější a pravidelnější. Počáteční bolest přecházela a v momentech, kdy si ho bral Draco v určitém úhlu a narážel na jeho prostatu, cítil, jak ho pomalu zaplavují endorfiny a jak se chce ten šimravý pocit v jeho podbřišku prohnat až na povrch.

Zpocený a zarudlý obličej Draca Malfoye bylo to nejerotičtější, co kdy viděl. A i když už měl možnost ho přesně takhle vidět dřív, tak teprve teď skutečně cítil, že takhle je to správně.

 

A když už si myslel, že jeho vzrušení nemůže být větší, jeho tvrdosti se zmocnila bledolící ruka a pomalu ho přivedla na vrchol samotného třesku. Před Harryho očima se zatmělo. Tělo se začalo třást a trhavé pocity v jeho slabinách způsobily, že netrvalo dlouho a Dracovu ruku i vlastní břicho pokřtil teplou mléčnou tekutinou.

 

A zatímco blonďák pořád přirážel do jeho těla, napěchovaný a rozechvělý těsně před vrcholem, celou tu podívanou sledoval. Ještě nikdy se mu nikdo, kdo s ním sdílel postel, nezdál tak ztraceně rajcovní. Vidět Harryho Pottera, jak se rozkošnicky udělá, byl rozhodně ten nejúžasnější pocit, jaký kdy zažil.

 

Teplá náruč jeho útrob mu to taky neusnadňovala. Dal na Potterova slova a nechal se strhnout divokostí a nehleděl na to, jestli ho to bolí nebo ne. Nedokázal už ovládat své tělo. Zrychlil výrazně přírazy a pohyby byly čím dál syrovější a animálnější ve své přirozené podobě. Nakonec se v kratších a prudších přírazech snažil Draco konečně najít své vysvobození. Když už pomalu cítil, že se blíží vrcholu, spojil své rty s Harrym. Chutnaly najednou mnohem víc sladce a jeho zaplavil pocit dokonalého štěstí.

Jemný vánek otírající se o pot na jeho těle mu vyvolal husí kůži. Harryho ruce klouzající po bledém pozadí, kde jemně tiskly, hlasité, nestydaté steny a občasné zvolání Dracova jména už na něj byly moc.

Ještě párkrát se ponořil hluboko do jeho těla až po kořen. Nakonec nevydržel ani on a dva prudké sténající výdechy poté explodoval přímo do horoucího těla pod sebou.

Mladík pod ním mohl cítit, jak jeho tělo naplňuje horká životodárná tekutina a společně s pocitem fyzické naplněnosti přišel i pocit neskonalého štěstí.

 

Draco se naprosto vyčerpaný – ale taky naprosto spokojený - svalil vedle Harryho a při dotyku boků a nahé kůže, se jejich pot smísil. Jemně mu jazykem přejel po krku a ruku nechal sklouznout na místo u jeho popíku, které měl zaneřáděné od vlastního ejakulátu. Pořád měl tendence se ho nějak dotýkat. Něžně i majetnicky. I bez sexuálního podtextu. Byl to zvláštní pocit, který dříve nepoznal.

Oba popadali dech.

 

„Tomu se říká, když člověka někdo pořádně ošuká…“ řekl pobaveně Harry.

Draco si odfrknul a objal tělo vedle sebe. Přičichl k němu. Potter voněl nádherně. Jinak než všechny ty ženy, které s ním sdílely v minulosti postel. A přece tak důvěrně.

Jako ostré koření, trochu jako bouřka v létě, ale hlavně jako pot, mýdlo, pižmo – pachuť sexu. Úžasného sexu.

To bylo poprvé v životě, kdy si po souloži připadal tak dokonale spokojený a ukojený. Mužské tělo rozhodně nebylo tak špatné. Jeho žhavá těsnost a hloubka byly vším, co si už dávno měl přát a vyzkoušet, promerlina.

Draco nestihl ani opáčit něco vtipného, jak měl v úmyslu. Byl až příliš vyčerpaný. Jen co zvládl položit hlavu na polštář a do náruče si přitáhnout druhého bystrozora, přikrývaje je peřinou, usnul.

Dvě nahá těla se v kontrastu noci k sobě tulila a proplétala v jedno. Těžko poznat, kde začínalo jedno a kde končilo druhé.

 

Psal se 27. listopad a Draco Malfoy si konečně přiznal, že tělem i duší miluje Harryho Pottera.

Muže. O nic rozdílnějšího, než byl on sám.


Vydáno: 7.9.2020 22:09 | 
Přečteno: 886x | 
Autor: Blanch
 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Parada odpovědět
avatar
Krásná kapitolka moc za ní dík. 2
, ... odpovědět
avatar
Ehm... sláva, konečně jsem se dostala ke čtení. Úžasné rozptýlení v šíleném chaosu pracovního procesu 1
icon odpověděl(a)
Blanch
Kdyby te tak nekdo v praci videl, co to ctes :D


Nejnovější komentáře
Část třetí - Wow, mo... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 6.11.2023 15:51
Část třetí - Pane bo... Zaslal/a: Dejna  •  Čas: 23.10.2023 21:58
Je to v pořádku - Pardon,... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 14.9.2023 21:23
Je to v pořádku - Tak to ... Zaslal/a: Ester  •  Čas: 14.9.2023 20:37
1. A jako Azkaban - Zdravím... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 10.5.2023 23:21
1. A jako Azkaban - Po něja... Zaslal/a: Kleo  •  Čas: 6.5.2023 13:45

Více komentářů...Statistiky se započítávají zhruba od roku 2011.Pokud chcete, aby vám chodily novinky webu na e-mail, přihlašte se k odběru!
Stačí zadat pouze adresu.


Jméno
Text
icon Díky za upozornění. Ono to bylo blbě úplně všude :)
Zdravím, na stránce UI v kategorii Galerie je špatně zadaný odkaz na Deviantart (místo .com je v odkazu .cz.) :D
my chceme Pretty woman, prosím prosím
Ahoj, kdy zase bude novy dil Pretty woman?
icon Pardon, ja opravdu netouzim po tom, aby to nekdo cetl v tyhle forme :)
No taaak, to mi nemůžeš udělat :( Zbývá mi pár kapitol :(
Já si před chvílí říkala že jsi to nejspíš smazala, protože mi to nešlo zobrazit...
icon No, ono to tam hlavne cele neni, ja to tusim skryla, aby to nikdo necetl :D
Nejde o nic, co by bylo nesnesitelné nebo iritující. Takže pohoda :) :D
icon Ten blogovy nedoporucuji cist, je tam hromada chyb, silena stylistika :D, ale chapu, ze clovek to skrze zvedavost kolikrat ignoruje.
Tak jsem hledala hlouběji a našla tvůj blog, kde to všechno máš. Opravdu moc děkuji za kvalitně propracovaný příběh.
To naprosto chápu. Navíc, nemohla jsem kvůli tomu spát, protože jsem byla hrozně zvědavá...
icon se vratim za tyden z dovolene. Takze proto dokoncena, ale trinactkou to nekonci.
icon Linn: i kdyz ti to ukouslo konec komentare, chapu, kam smerujes. PW je povidka, co jsem dopsala pred lety, ma 68 kapitol. Nevlozila jsem vsechny, protoze jsem se rozhodla udelat korekturu a beta-read. Mam v planu denne vlozit aspon jeden dil, jakmile s...
icon Domco, Emalion, Ginger: mockrat dekuji. Ruby: jeste nevim, WP pro me neni stezejni a beru ho spis jako ulet.
Zdravím. Měla bych dotaz, který se týká tvého příběhu "Pretty Woman". Když jsem ji četla na Wattpadu, úplně mi vyrazila dech... Ale, jelikož mi přišla nedokončená, podívala jsem se na tvoje stránky, jestli tady je příběh dokončený. U statusu je přímo n...
Muzu se zeptat? Pridas vsechny povidky i na wattpad? Divala jsem se, ze tu mas i nejake, co jsem jeste necetla a na wp si je muzu pridat do knihovny. Diky za odpoved. Mej se krasne.
Design vytvořila Blanch © 2002 - 2023