Kategorie: Sexuální praktiky pozemšťanů

Sexuální praktiky pozemšťanů - 1. kapitola

Fandom: Sherlock BBC
Rubrika: Sexuální praktiky pozemšťanů
Postavy: Sherlock Holmes, John Watson
Omezení: 18+
Žánr: humor, pwp, slash
Námět: Sherlocka Holmese napadlo, že by měl začít studovat sexuální chování a jeho podněty, tak tedy jednoho dne zatáhne Johna Watsona do obchodu pro dospělé...
Co se bude dít dál už je dílem náhoda, dílem záměr ;)
Slova autorky: Tuto povídku si šušním v šuplíčku už nějaký ten čas. Většinu mám už napsanou a chtěla jsem vám první díl dát na Vánoce jako dárek, ale bohužel jsem se nedostala k počítači.
Povídka nebude dlouhá, bude mít tři kapitoly a je to spíš taková rádoby ptákovina bez hlubšího smyslu, založená určitě na klišé, ale já osobně jsem se u ní docela bavila, tak snad se pobavíte i vy.

 

 

 

Vstupní dveře zacinkaly, a pak sebou práskly. Další zákazník odešel a John na místě lehce poskočil. Cítil se absolutně nesvůj.

Zatracený Sherlock Holmes ho zatáhl do obchodu se sexuálním zbožím.

 

„Ještě jednou mi laskavě řekni, co tady děláme, Sherlocku, protože tomu vůbec nerozumím.“

 

Měňavý pohled muže s kudrnami nad čelem vyhledal tvář nakvašeného bývalého vojáka. „Což ostatně není nic nového, jak oba dva víme. To, že něčemu vůbec nerozumíš.“

 

John sklonil lehce tvář, promnul si kořen nosu ve smířlivém gestu a lehce si povzdychl. Tohle nemělo jako vždy smysl. Dávno vzdal doby, kdy by se proti takovému nařčení ohradil. Ostatně, vedle Sherlocka Holmese – geniálního detektivního poradce, jediného na světě -  se leckdy nedalo rozumět vůbec ničemu a nebyl v tom bezbřehém tápání sám. Vlastně už ho to vůbec neuráželo. Měl pravdu, všichni byli idioti.

 

„Dobrá, tak mi aspoň řekni, proč jsem tady s tebou a proč… Ježíši Kriste… co to je?“ koukl se na předmět, který zrovna jeho geniální spolubydlící uchopil do ruky a se zaujetím si ho prohlížel, jako by se rozhodoval, jestli je zajímavější, než ty týden staré oční bulvy v nálevu, které na Johna každé ráno mrkaly, když si z lednice chtěl vzít mléko. I když logicky věděl, že dávno mrkat nemůžou, jednak neměly víčka a jednak nervová zakončení, ale něco v jeho senzorickém systému jako by mu podbízelo tyhle odporné představy.

A to byl doktor.

 

„Netvař se tak vyděšeně, Johne. Měls mnoho partnerek, jsem si jist, že už si nejednou viděl a také použil erotické pomůcky,“ detektiv poodstoupil o několik kroků dál a John se ohlédl ke kraji, kde stála mladá vnadná slečna s logem obchodu na své pracovní košili, a prohlížela si je s velkým zájmem.

Z té dálky je nemohla slyšet, ale pro jistotu stejně ztišil hlas.

 

„Je to kvůli případu? Prosím tě, Sherlocku, řekni, že je to kvůli případu. Představa, žes zčistajasna našel zálibu s těchto netradičních praktikách po tý době, mě naplňuje obavami.“

 

„Chceš tím říci, že nemám nárok na milostný život?“

 

„Cože? Ne, jistěže ne. Máš, jako každej jinej, ale… No… Seš to ty. Sherlock Holmes,“ pronesl doktor tónem, který jako by vysvětloval vše.

 

„Výborná dedukce. Jako můj partner jsi nedocenitelný a tvé invektivy mě obohacují,“ pronesl Holmes bezbarvě, ale doktor v tom slyšel skrytou pichlavost. Ta odpověď zazněla mnohem hlasitěji, než bylo Johnu Watsonovi milé.

 

John zakroutil hlavou, „Tak mi aspoň řekni, co mám hledat, nebo jestli…“ nestihl doříct a rozkašlal se, když si Sherlock olízl lascivně prst poté, co ho namočil do ochuceného lubrikačního gelu. Takové intimní gesto působilo u Sherlocka až nepatřičně.

 

„Zajímavé, chutná to vážně jako med,“ detektivovo obočí vyletělo do čela. „Data z této návštěvy budou velmi užitečná pro můj výzkum.“

 

„Takže jde o výzkum?! Věděl jsem to.“

 

„Mimo jiné.“

 

„Co přesně obnáší to jiné?“ zarazil se nižší z mužů a zadíval se na svého přítele s podivným zájmem, který se zároveň mísil i s gradujícím šokem. Bylo v tom něco nebezpečného a zvráceného a on se nemohl rozhodnout, jestli prchnout, nebo si to celé vyslechnout. Protože co by si namlouval, byl zvědavý. A to dost. Sherlock Holmes se nikdy o tématiku sexu nezajímal. Pokud nešlo o motiv vraždy nebo jakéhokoliv jiného přečinu. Pokud se zabýval tímhle, muselo jít minimálně o sedmičku!

 

„Vlastně je to něco, s čím očekávám, že bys mi mohl pomoci,“ řekl prostě Holmes a uchopil do ruky další z předmětů. Když otočil ovládáním, umělý penis se v jeho dlani rozvibroval a on zdvihl koutek úst ve značně zaujatém gestu.

 

Celá ta situace a ta scéna před ním byla naprosto absurdní. John na Sherlocka hleděl jako na samotné zjevení. Jeho přítel chtěl, aby mu pomohl… S čím přesně? Podíval se na vibrující předmět v Sherlockově dlani a představivost ho zastihla naprosto nepřipraveného čelit obrazcům, které se rozhodly oblažit jeho smysly. Dech se mu zadrhl v hrdle.

 

„Já… co… Myslím, že nerozumím a možná ani nechci rozumět,“ zakoktal se a zakamufloval svou nervozitu zakašláním.

 

„Máš v tomto ohledu daleko více zkušeností než já.“

 

„Nevím, co sis o mně v tomto ohledu vydedukoval, ale ujišťuju tě, že v týhle parádě zcela určitě nemám víc zkušeností než ty. Já nejsem g-...“

 

„Dostalo se ke mně, že je to jeden z oborů, ve kterých exceluješ, Johne,“ doplnil Johnův poznatek Sherlock. Navíc to pronesl jako jasný axiom, kterému nelze oponovat.

 

John Watson je dobrý v sexu, ale zřejmě je jinak naprosto k ničemu.

 

„Tohle začíná být fakt divný. Asi půjdu radši na vzduch, než si ta slečna támhle začne myslet, že jsme pár.“

 

„Hm. Nechceš, aby si o nás myslela, že jsme pár. Všiml jsem si, že ti tato mystifikace u lidí běžně vadí.“

 

„Jo, myslím, že to jsem právě řekl a že je snad jasný, proč mi to vadí.“

 

„Nechceš, aby si myslela, že jsi zadaný, nebo máš obavy, že si o tobě bude myslet, že jsi na muže?“

 

„Na tohle fakt nebudu odpovídat. To je už dávno za hranicí významu slova nevhodný, Sherlocku.“

 

„Ty s ní chceš mít koitus.“

 

John si obličej překryl dlaní a promnul si koutky očí a nos. Sherlock zasranej asperger. „Poslouchej, prostě nevím, s čím bych ti jako mohl pomoct, protože já za tenhle tým prostě nekopu, chápeš? Je to dobrý, pokud ty jo, nebo o co ti to vlastně jde, nesoudím to, ale já prostě… ne.“

 

Sherlock si chvíli  doktora zaujatě prohlížel, než monotónně dodal jako by to bylo zcela přirozené a tato debata měla vyšší smysl. „Sex. Praktikoval jsi ve velkém množství sex. S nejednou partnerkou. Máš zkušenosti, které postrádám. Rád bych pochopil princip kopulačních procesů a jejich motivaci. Bývá častým důvodem protiprávního jednání a trestné činnosti. Například, co motivuje pachatele využívat ke svým praktikám rektum?“ zahýbal v dlani vibrátorem a věnoval mu jedno ze svých podivných přičichnutí.

 

Rektum?

 

Johnův mozek ve vteřině zaznamenal, že na světě neexistovalo nic divnějšího, než Sherlock Holmes čichající k vibrujícímu latexovému penisu. Ke svému zděšení to jedna jeho část na okamžik označila za neskutečně sexy (kde se to u všech svatejch vzalo?!) a představila si, jak si ten předmět strčí mezi ty jedinečně vykrojené rty.  Musel se zatraceně nadýchat nějakých výparů po cestě sem! Nebo mu dal v rámci svých experimentů Sherlock něco do pití, když se nedíval!

A kdyby je teď viděla Donovanová, Sherlock by se už definitivně nikdy nezbavil přezdívky úchyl.

 

Nakonec zamračeně opáčil, „Zase tak velký množství to nebylo! A fakt ses mě právě zeptal na anální sex?“

 

„Zaslechl jsem něco o třech kontinentech, Johne. A tvé zásoby kondomů naznačují, že trpíš hýřivým optimismem, co se týče věcí příštích.“

 

„Ty ses mi hrabal ve věcech? Kolikrát ti má opakovat, Sherlocku, že máš respektovat osobní prostor, prokrista!“ rozkřičel se John. Ztuhl a znovu svůj pohled střelil směrem k mladé asistentce opodál.  Ta teď stála o něco blíž a pobaveně si je prohlížela.

 

Ještě se sklonil k Sherlockovi, aby něco dodal: „A nepřeceňuj mě. Kdybych měl hrát v pornu, tak bych určitě dostal roli toho chlápka, co ráno odejde do práce, zatímco mu manželku obtáhne opravář komínů.“

 

„To ty se zbytečně podceňuješ, Johne. Dle reakcí žen z tvého okolí jsem usoudil, že jsi velmi žádaná společnost nejen pro dlouhé zimní večery. Všechny z tvých partnerek se zdály být tvým výkonem nad míru ukojeny. Řeč jejich těla jasně mluvila o uspokojivém-“

 

„Proboha živýho, neanalyzuj mý sexuální výkony, buď tak laskav. Řekni mi, o co ti hlavně jde. To chceš po mně co přesně? Odmítám s tebou dopodrobna řešit svý sexuální eskapády, Sherlocku, to po mně prostě nemůžeš chtít.“

 

„Vlastně bych ocenil tvůj názor a zkušenosti v rámci mých experimentů. Věřím tvému úsudku.“

 

„To jako, že si budeš psát tabulky a porovnávat…“

 

„Očividně.“

 

John si představil, na jakém základu asi vzniknou tyto ryze empirické důkazy, a polil ho na zádech pot. Hodlá Sherlock testovat erotické pomůcky? Pokoušet účinky análních pomůcek?

Zase ta posraná představivost!

Sám si nebyl jistý, jestli to v něm vyvolává větší odpor, nebo podivné vzrušení. Je to Sherlock, krucinálfagot.

 

„Fajn, fajn. Prostě chceš ode mě jen nějaký všeobecný poznatky a rady, ano?“

 

„Pokud tomu tak chceš říkat, pak tedy ano.“

 

„Tys musel v minulým životě být inkvizitor ve Španělsku, jinak nechápu, proč se mi tohle děje…“ vydechl zmučeně John a nakonec přeci jen svému spolubydlícímu na celý ten podivný nesmysl kývnul. Poodešel dál, aby celý incident rozdýchal a nechal slovutného detektiva, aby si vybral předměty k experimentování dle vlastních představ.

 

Poškrábal se ve vlasech a odhodlaný pročistit si hlavu na čerstvém vzduchu, se pomalu ploužil k východu jako spráskaný pes, tam minul přihlížející asistentku.

 

Věnoval jí omluvný úsměv, opravdu se mu líbila: „Omlouvám se, pokud jsme byli hluční. Jsme tady poprvé. Přítel mě sem zatáhl, víte, zase chce dělat nějaký experimenty,“ koukl se směrem k Sherlockovi, který si právě v rukách přeměřoval anální kolík, otáčel s ním ze strany na stranu a prstem přejížděl zvědavě po jeho špičce, nakonec k němu opět přičichl. Vážně to byl divný patron.

 

V tu chvíli John doslova ztuhl a v tentýž moment mu došlo, že to, co právě pronesl, nevyznělo úplně tak, jak to zamýšlel. Říct jí v tuto chvíli, že není gay, by zřejmě nepřesvědčilo ani jeho samotného, ostatně – při sledování toho, co tam vzadu vyváděl Sherlock s umělými penisy – si začínal myslet, že něco jako pojem heterosexuální už absolutně nemá smysl.

Polknul, a zatímco se na něj mladá prodavačka přitakavě pousmála, zrudl až za ušima. Zabije ho. Vážně Sherlocka zabije. V ten moment mu byly všechny kravské žaludky, palce u nohou a mrkající oční bulvy v lednici stokrát milejší.

Slušně se rozloučil a vyšel ven čekat.

 

 

Po dobrých deseti minutách se přiřítil nadšený detektiv s plastovou taškou plnou předmětů, o kterých John odmítal vůbec přemýšlet. Obočí mu vyletělo nahoru v němé otázce a Sherlock pouze pokrčil rameny a pronesl: „Reprezentativní vzorek.“

 

 

 

***

 

 

 

Když dorazili na Baker street, John zamířil přímo do kuchyně. Jako správný Brit byl odhodlaný ukonejšit své slabé nervy hřejivým šálkem černého čaje. Namísto toho Sherlock zamířil rovnou ke stolku v obývacím pokoji a obrátil tašku oproti stolu. Veškerý její obsah se vysypal na povrch. Výraz v detektivově tváři působil, jako by právě objevil nový prvek a obohatil tím periodickou tabulku prvků o nové Holmesovium.

 

S výrazem dítěte, které právě objevilo svou oblíbenou hračku, se začal přehrabovat předměty se zájmem, který u něj John vídal jen v ty dny, kdy mu Lestrade přihrál nějakého komplikovaného sériového vraha. Což bylo samo o sobě dost děsivé i tak.

Zatracenej Sherlock Holmes objevil nové pole zájmu a vzdělávání. Peklo zmrzlo a John si zapomněl pořídit brusle.

 

„Jedno milé slovo ti může změnit celý den!“ prohlásil nadšeně muž s kučerami do čela a přitáhl si k sobě pohotově notebook, ve kterém otevřel Excel.

 

„Whisky?“ opáčil pohotově John a prohrábl si plavé vlasy dlaní. Teď by se rozhodně potřeboval opít!

 

„Experiment!“ entuziasmus sálal z každého póru těla toho muže s bryskním mozkem.

 

John si zalil svůj šálek. A nalil si do něj něco ostřejšího. Upsal se ďáblu a začínal toho litovat. Ale to Sherlockovo dětinské nadšení začalo být mírně nakažlivé. Kdo ví, co přinese zítřek.

 

Vždycky mějte v domácnosti láhev dobrého alkoholu. Na výjimečné příležitosti.

Jako je například svátek svatého Patricka.

Nebo třeba Den Oranžistů.

Nebo takové úterý… Možná i středa. Někdy i pátek bývá výjimečný.

 

Anebo zaručeně chvíle po návštěvě sex shopu se Sherlockem Holmesem.


Vydáno: 26.12.2018 4:59 | 
Přečteno: 1285x | 
Autor: Blanch
 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
avatar
Ty vogo kde na to chodíš tlemim se od začátku až do konce. 9
icon odpověděl(a)
Blanch
To mi připomínáš vlastně, že bych s tím měla pohnout. Jsem se poslední dva týdny hrabala jen ve skriptech a webech a na word ani nesáhla.

Každopádně díky.
, kdy? odpovědět
avatar
Nechci být nějaká vtěrka nebo tak ale neříkalas, že bysme mohli mít už další díl? 9
icon odpověděl(a)
Blanch
Týnuška, ta Tynuska37 (snad to nepletu), která ke mně chodívala na blog? :) Vítej! Ráda tě vidím.

K otázce... Ano no. Jo. Přiznávám, zabte mě. Ale fakt na tom pracuju, jen mě teď dost zaměstnal web. Vidím to asi na pondělí. Zítra se k tomu nedostanu.

Jinak dole pod textem je odhad rozpracovaných povídek, jak na tom aktuálně jsou.
Praktiky budou už jen víceméně otázka korektury, úpravy odstavců a nějaké mírné opravy obsahu, ale ta kapitola je jinak v podstatě hotová 3

Každopádně mě těší zájem o ni, díky moc.
, ... odpovědět
avatar
Chci další kapitolu! Sice to není zrovna vhodné čtení při pití čaje (dvakrát málem skončil na monitoru), ale je to naprosto famózní začátek!
Takže, kdy si říkala, že bude to pokračování? :D
icon odpověděl(a)
Blanch
3 Jestli se zadari, tak ve stredu. Zitra se po silene dlouhe dobe konecne vracim domu a mela bych se konecne dostat k pc. Pokud mi nic nevleze do cesty.

Tesi me, ze se libi.
, - odpovědět
avatar
Rozhodne sa teším na ďalšiu kapitolu. Veľmi ma pobavila, hlavne rozpačity John a tie ich dvojzmysli 2
icon odpověděl(a)
Blanch
:D Diky, ono je to takove moje male hrani si na gradovani sexualni energie mezi nimi. V podstate to je spis takova radoby pwp komedie, ale snad ty dalsi dily nezklamou.

Az budu u sveho pc a budu mit cas to vsecko popridavat a poopravit (nemam tu na flashce dalsi dva dily bohuzel, tenhle jsem mela schovany v databazi webu k oprave, ale zradil me mamin notebook, ktery nema programy na psani s kontrolou chyb), tak dopridam. Jen to bude asi az nekdy za tyden, az budu u sebe doma.


Nejnovější komentáře
Část třetí - Wow, mo... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 6.11.2023 15:51
Část třetí - Pane bo... Zaslal/a: Dejna  •  Čas: 23.10.2023 21:58
Je to v pořádku - Pardon,... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 14.9.2023 21:23
Je to v pořádku - Tak to ... Zaslal/a: Ester  •  Čas: 14.9.2023 20:37
1. A jako Azkaban - Zdravím... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 10.5.2023 23:21
1. A jako Azkaban - Po něja... Zaslal/a: Kleo  •  Čas: 6.5.2023 13:45

Více komentářů...Statistiky se započítávají zhruba od roku 2011.Pokud chcete, aby vám chodily novinky webu na e-mail, přihlašte se k odběru!
Stačí zadat pouze adresu.


Jméno
Text
icon Díky za upozornění. Ono to bylo blbě úplně všude :)
Zdravím, na stránce UI v kategorii Galerie je špatně zadaný odkaz na Deviantart (místo .com je v odkazu .cz.) :D
my chceme Pretty woman, prosím prosím
Ahoj, kdy zase bude novy dil Pretty woman?
icon Pardon, ja opravdu netouzim po tom, aby to nekdo cetl v tyhle forme :)
No taaak, to mi nemůžeš udělat :( Zbývá mi pár kapitol :(
Já si před chvílí říkala že jsi to nejspíš smazala, protože mi to nešlo zobrazit...
icon No, ono to tam hlavne cele neni, ja to tusim skryla, aby to nikdo necetl :D
Nejde o nic, co by bylo nesnesitelné nebo iritující. Takže pohoda :) :D
icon Ten blogovy nedoporucuji cist, je tam hromada chyb, silena stylistika :D, ale chapu, ze clovek to skrze zvedavost kolikrat ignoruje.
Tak jsem hledala hlouběji a našla tvůj blog, kde to všechno máš. Opravdu moc děkuji za kvalitně propracovaný příběh.
To naprosto chápu. Navíc, nemohla jsem kvůli tomu spát, protože jsem byla hrozně zvědavá...
icon se vratim za tyden z dovolene. Takze proto dokoncena, ale trinactkou to nekonci.
icon Linn: i kdyz ti to ukouslo konec komentare, chapu, kam smerujes. PW je povidka, co jsem dopsala pred lety, ma 68 kapitol. Nevlozila jsem vsechny, protoze jsem se rozhodla udelat korekturu a beta-read. Mam v planu denne vlozit aspon jeden dil, jakmile s...
icon Domco, Emalion, Ginger: mockrat dekuji. Ruby: jeste nevim, WP pro me neni stezejni a beru ho spis jako ulet.
Zdravím. Měla bych dotaz, který se týká tvého příběhu "Pretty Woman". Když jsem ji četla na Wattpadu, úplně mi vyrazila dech... Ale, jelikož mi přišla nedokončená, podívala jsem se na tvoje stránky, jestli tady je příběh dokončený. U statusu je přímo n...
Muzu se zeptat? Pridas vsechny povidky i na wattpad? Divala jsem se, ze tu mas i nejake, co jsem jeste necetla a na wp si je muzu pridat do knihovny. Diky za odpoved. Mej se krasne.
Design vytvořila Blanch © 2002 - 2023