Kategorie: World of warcraft

Až ke hvězdám

Fandom: World of warcraft; krvaví elfové
Žánr: BDSM, femslash, PWP
Omezení: +18
Postavy: Sabriell, Lusty
Pro samotné pochopení - jedná se o herní postavy ze hry, z nichž jedna patří mé maličkosti.
Poznámka: Povídka je přibližně z roku 2012 a byla věnována mému kamarádovi Natielovi, kterému náležela druhá z postav.
Přesto je příběh zcela smyšlený.

 
article pictureUnaveně se svalím na postel. Už to bylo několik dní, co jsem naposledy spala v měkkém. Nejsem sice jako ty městské paničky, co touží po přepychu a pohodlí, ale v poslední době elf nemá skoro žádné soukromí, vojenské ubikace jsou plné elfů, nehledě na to, že se v celé naší pevnosti snažím působit neviditelně a příliš neobtěžovat. 
Evidentně si toho nikdo ani moc nevšímá. Naštěstí. Měla bych být ostražitá? Sleduje tím někdo něco?
Zkrátka zvláštní. 
 
A les? Les je plný stráží a hlídek. Není se kam vrtnout.
 
 
Zničeně vzdychnu a udělám si pohodlí na rozlehlé posteli v hostinci. Klid, žádní narušitelé, kolem jen nákladný nábytek, na stole dobré jídlo, naducané peřiny z peří hawkstriderů. Tak to má být.
Zbavím sama sebe několik vrstev kožené zbroje, díky Belore, že jsem nikdy nenosila spodní prádlo, kdo by se toho měl zbavovat?
Naprosto zlenivělá se svalím do peřin tak, jak jsem byla stvořená. Nechám drahé hedvábí, aby se mi otíralo o obnaženou kůži. Ten dotek způsobí lehkou zimomřivost a podivné vzrušení v podbřišku.
 
Sjedu si rukou automaticky do klína a lehce poškádlím drobný výstupek mezi stehny. Ani únava mi nezabrání v tom, abych pocítila lehkou sexuální frustraci. 
Přivřu oči a rozevřu více stehna. Prsty rozevřu pysky, abych se lépe dostala k samému nitru vlastního klína. Ukazováčkem přejedu po klitorisu a zakloním lehce hlavu, skrze rty se mi prodere tichý sten. 
Za víčky si vybavím poslední návštěvu v lázních a celou událost. Pokusím se z mysli vytěsnit nějak toho kříženého kurevníka, který si to ještě za svou drzost odskáče, a zaostřím v paměti na tvář té nové elfky. 
 
„Lusty…“ pronesu sametovým hlasem nahlas. 
 
Vybaví se mi její dychtivý pohled a nerozhodnost. Vzpomenu si na sladkost jejího klína a automaticky zajedu prsty do hlubin svého horkého a nažhaveného těla. 
V představách vidím jen sebe a ji. 
 
Ona je úplně obnažená, po smetanové pleti jí stékají krůpěje kapek, vlasy má mokré a lepí se jí k obličeji. Visí za zápěstí v okovech, které se spouštějí od stropu. Celá se třese a tváře má zrudlé. 
Taková moje malá ukázková děvka.
 
Prohnu se mírně v zádech, když zajedu ukazováčkem a prostředníčkem více do svého těla a otřu se o citlivý bod, který způsobí nepatrný třas v nohou. Zasténám o něco hlasitěji.
 
Lusty  na mě hledí s očekáváním v očích. Dlaně se jí zařezávají do okovů a způsobují slabé krvavé podlitiny. Zatím.
Přistoupím k ní, na sobě mám na míru šitý upnutý kožený postroj zakrývající jen to nejnutnější. Postoupím ještě o něco blíže a vysoké boty nad kolena se špičatými podpatky zlověstně zaskřípou o podlahu.
Přejedu dlouhými nehty po jejím hrdle a zasměju se. Přimhouřím své kočičí oči, je v nich něco zlotřilého.
Horkými dlaněmi opíšu křivky jejího těla a kapky vody mi ulpí na prstech. Olíznu je. Chutnají slaně. Jako by se s čirou vodou míchal pot. 
Cítím, jak její srdce bije jako splašené, tep vystřeluje do všech bodů těla a hruď se jí nepravidelně a divoce vzdouvá pod návalem nádechů.
 
Putuji druhou rukou přes svou hruď, nezapomenu se zastavit na hrudníku a opíšu prsty lehký drobný hrášek na levém prsu. Bradavka pod tím dotekem ztuhne a já ji ještě víc zmáčknu. Vzrušující pocit mi vystřelí do podbřišku a hned na to i do klína.
 
Skloním se rty k jejím ňadrům a mezi zuby lehce skousnu její bradavku. Jednou rukou si přidržím tu druhou, druhou ruku mám za zády a zpoza pasu něco vytahuji, stále se přesto věnuji zaujatě tomu narůžovělému vrcholku a obtěžkávám ho jazykem. 
Hlasitě zasténá.
 
Nakonec se od ní odpojím a se zalíbením si ji prohlížím, celou vzrušenou a nabuzenou, zřejmě jí už přestalo vadit i to, že visí v okovech. 
Zazubím se a obejdu si ji zezadu. Lehce se k jejímu tělu přitisknu a zmáčknu její kulatý zadeček, je rozkošná. Prsty zajedu níž a níž, až se zezadu dostanu až k jejímu vstupu do těla. Prstem se o něj otřu. Je napůl vlhká a ke mně i přes její záda stále doléhá divoký tep. 
Olíznu ji na krku a zašeptám ji pár něžných slůvek, načež ji v rozporu s tím prudce chytnu za vlasy a zakloním ji hlavu, abych ji mohla vášnivě políbit, zatímco jedním svým prstem se prodírám do jejího těla. 
Je horoucí a lákavé a ona poslušně roztáhne nohy. 
Vystoupím z jejího těla a odstoupím. Zpoza pasu nakonec vytáhnu něco podlouhlého, pevného a koženého. Švihnu s tím a vzduch okolo zašumí. 
 
Tmavovlasá elfka se na mě snaží otáčet, aby lépe viděla, co způsobilo onen zvuk, ale nedovolím jí to. Místo toho neočekávaně švihnu proti jejím zádům a ozve se hlasité prásknutí. To v moment, kdy se důtky pokusí rozpůlit tu sametovou pokožku.
 
Znovu zasténám. Putuji svou druhou rukou k té první, ale její cestičku ukončím těsně u poštěváčku. Několikrát po něm zkusmo přejedu a ve stejný moment, kdy se druhou rukou zpracovávám ve vlhkém klíně, tou první si začnu zkušeně po výběžku přejíždět přesně tak, jak to mám ráda. 
Nohy se roztřesou ještě víc a můj hlas nabývá na intenzitě a je mi naprosto jedno, kdo mě může slyšet.
Synchronizuji pohyb obou dlaní a vystrčím pánev, abych měla ještě lepší přístup.
 
Mávnu důtkami ještě několikrát, až se na jejích zádech začnou objevovat zarudlé pruhy a sekance. Mokrá pokožka důsledek ještě umocňuje. 
Lusty několikrát zakřičí, těžko říct, zda je to bolestí nebo vzrušením, možná obojím dohromady.
 
Když se mi začne zdát, že toho na její křehké tělo je už moc, ustanu v ráznosti a jen několikrát ji ještě lehce švihnu po zadečku a po stehnech. Pokožka zarudne a já ji potěžkám rukou. Je stále navlhlá a já začnu obtěžkávat její citlivou pokožku krouživými pohyby dlaní. Lehce se skloním a horkým jazykem olíznu její sečné rány na zádech jako bych byla hlemýžď, co kráčí vlastní trajektorií.
Postupně jazykem putuji níž. Stejnou péči jazykem věnuji i jejímu zadečku, načež roztáhnu její půlky, lehce si ji nakloním – přičemž ona drží a ani nemukne – a naskytne se mi pohled přímo k jejímu kýženému lůnu. Roztáhnu ji tam a olíznu jazykem narudlou dírku, která už je celá mokrá a substance z jejího klína jí pomalu stéká po stehně dolů. 
Zamezím tomu a pohotově oblíznu její stehno a slíznu z něj její nasládlý nektar. Hned na to se vrátím zase tam, kde mě potřebuje nejvíce a obkroužím okraje jejího vstupu. Škubne sebou a hlasitě vzdychne. 
Ještě několikrát tuhle provokativní hru zopakuji, abych ji lépe nabudila, a pak se bez větší reflexe jazykem ponořím do vábivosti jejího klína. Začnu jazykem divoce zmítat a slízávat její sladké stěny, jednou rukou si ji ještě víc rozkročím a podržím a doputuji prsty až k jejímu klitorisu, kterému se se stejnou vervou začnu věnovat.
Hlasité steny a vzdychy, které doprovází moje konání, jsou jako slastná hudba pro mé uši. Líbí se jí to. 
 
Začnu se prsty doslova šukat ve zběsilém rytmu ve snaze docílit konečně vrcholu. Mé tělo se zmítá v blížícím se orgasmu, ale stále je ještě stupínek před koncem a potřebuje víc.
 
Vysunu z jejího těla jazyk a chvíli ji zpracovávám jen prsty vepředu. Po stehně jí znovu začne stékat průzračná tekutina a doputuje až k zemi, kde udělá mokrý flek. 
Podám si znovu své důtky a otočím je opačným koncem, úchytem, který je válcovitý, polodlouhý a v průměru měl zhruba čtyři centimetry. 
V očích mi zajiskří a bez okolků jí ten konec stržím přímo hluboko do těla. 
 
Zavýskne.
 
Chvíli počkám, ať si na ten pocit zvykne, a pak začnu přirážet ve stejném rytmu, v jakém ji honím zepředu. Začne sebou škubat v návalech přicházejícího vyvrcholení, dlaně má už doslova prodřené do krve, jak sebou v okovech zmítá.
Zintenzívním přirážení a zrychlím pohyby. Začnu ji divoce šukat, jako pes šuká fenu a sleduji, jak se její bezostyšné tělo kroutí a chce ještě víc. 
 
Moje malá lascivní děvka!
 
Přitvrdím v přirážení ještě o něco víc, když to tak chce a po chvilce se mi po rukou začne rozlévat průzračná tekutina z jejího těla. Přesně v momentě, kdy se její tělo neobvykle prohne, nohy roztřesou a jejím hrdlem se prodere ten nejhlasitější sten, co jsem kdy slyšela. 
V doznívajícím orgasmu ji ještě nepřestávám ze všech směrů zpracovávat, aby si užila poslední dozvuky.
 
A stejně tak i jako moje oběť fantazií, se i já pomalu dopracuji k naprostému cíli. 
Před očima se mi zjeví barevná hvězdokupa, svět se zatočí, nohy roztřesou a já se zničeně svalím zpátky do peřin naprosto ukojená a spokojená a s úplně vlhkou a mazlavou rukou.
 
Usměju se pro sebe a nechám své představy dojít do konce. Až ke hvězdám.
 
 
Lusty se nakonec bezvládně svěsí do okovů a prudce dýchá.
 
Vytáhnu důtky z jejího těla a nechám její klín odpočinout. Postavím se a obejdu ji. 
Podívá se mi přímo do očí. S mírně zlověstným výrazem se na ni usměju, a pak ji vášnivě políbím. Nebrání se. Naopak to opětuje. 
 
Odemknu její ruce z okovů a ona se mi bez sil svalí do náruče. 
Možná to byla špetka mylné důvěry, možná jen únava, ale na okamžik si dovolila zavřít oči a přesně toho využiji ve svůj prospěch a na rty ji položím kapesník namočený v uspávacím jedu. 
Usne během několika vteřin. Odtáhnu jí mokré vlasy z čela a políbím ji na čelo.
 
„Tak zase příště, holubičko…“

Vydáno: 29.8.2018 0:32 | 
Přečteno: 1411x | 
Autor: Blanch
 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.


Nejnovější komentáře
Je to v pořádku - Pardon,... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 14.9.2023 21:23
Je to v pořádku - Tak to ... Zaslal/a: Ester  •  Čas: 14.9.2023 20:37
1. A jako Azkaban - Zdravím... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 10.5.2023 23:21
1. A jako Azkaban - Po něja... Zaslal/a: Kleo  •  Čas: 6.5.2023 13:45
17. kapitola - Snídaně u pottera - Vím, že... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 17.4.2023 19:24
17. kapitola - Snídaně u pottera - Mrzí mě... Zaslal/a: spaceyfan  •  Čas: 17.4.2023 18:54

Více komentářů...Statistiky se započítávají zhruba od roku 2011.Pokud chcete, aby vám chodily novinky webu na e-mail, přihlašte se k odběru!
Stačí zadat pouze adresu.


Jméno
Text
icon Díky za upozornění. Ono to bylo blbě úplně všude :)
Zdravím, na stránce UI v kategorii Galerie je špatně zadaný odkaz na Deviantart (místo .com je v odkazu .cz.) :D
my chceme Pretty woman, prosím prosím
Ahoj, kdy zase bude novy dil Pretty woman?
icon Pardon, ja opravdu netouzim po tom, aby to nekdo cetl v tyhle forme :)
No taaak, to mi nemůžeš udělat :( Zbývá mi pár kapitol :(
Já si před chvílí říkala že jsi to nejspíš smazala, protože mi to nešlo zobrazit...
icon No, ono to tam hlavne cele neni, ja to tusim skryla, aby to nikdo necetl :D
Nejde o nic, co by bylo nesnesitelné nebo iritující. Takže pohoda :) :D
icon Ten blogovy nedoporucuji cist, je tam hromada chyb, silena stylistika :D, ale chapu, ze clovek to skrze zvedavost kolikrat ignoruje.
Tak jsem hledala hlouběji a našla tvůj blog, kde to všechno máš. Opravdu moc děkuji za kvalitně propracovaný příběh.
To naprosto chápu. Navíc, nemohla jsem kvůli tomu spát, protože jsem byla hrozně zvědavá...
icon se vratim za tyden z dovolene. Takze proto dokoncena, ale trinactkou to nekonci.
icon Linn: i kdyz ti to ukouslo konec komentare, chapu, kam smerujes. PW je povidka, co jsem dopsala pred lety, ma 68 kapitol. Nevlozila jsem vsechny, protoze jsem se rozhodla udelat korekturu a beta-read. Mam v planu denne vlozit aspon jeden dil, jakmile s...
icon Domco, Emalion, Ginger: mockrat dekuji. Ruby: jeste nevim, WP pro me neni stezejni a beru ho spis jako ulet.
Zdravím. Měla bych dotaz, který se týká tvého příběhu "Pretty Woman". Když jsem ji četla na Wattpadu, úplně mi vyrazila dech... Ale, jelikož mi přišla nedokončená, podívala jsem se na tvoje stránky, jestli tady je příběh dokončený. U statusu je přímo n...
Muzu se zeptat? Pridas vsechny povidky i na wattpad? Divala jsem se, ze tu mas i nejake, co jsem jeste necetla a na wp si je muzu pridat do knihovny. Diky za odpoved. Mej se krasne.
Design vytvořila Blanch © 2002 - 2023